Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxPielgrzymka do Przemyśla i Kalwarii Pacławskiej - 18 października 2014 r.

DSC01225W sobotę /18 października br./ byliśmy na pielgrzymce w Przemyślu i Kalwarii Pacławskiej. Razem z panią Beatą - przewodnik PTTK poznaliśmy urocze zakątki Przemyśla /m.in. rynek, wieża katedralna, dwie katedry, kościół o. Franciszkanów, plac Niepodległości/, aby na koniec zwiedzania zakosztować najlepszych lodów w tej części podkarpacia. Zob. galerię zdjęć.


W drugiej części dnia odwiedziliśmy Kalwarię Pacławską, gdzie przed cudownym obrazem Matki Bożej sprawowaliśmy Eucharystię. Po wspólnym posiłku w domu pielgrzyma rozpoczęliśmy "zdobywanie" kapliczki Marii Magdaleny "na dróżkach kalwaryjskich". Tradycją miejsca jest przejście do kapliczki, idą tyłem - dla tych osób, które są po raz pierwszy na kalwarii. Przy kapliczce prawie wszyscy obeszli ją na kolanach polecając Bogu wiele osobistych intencji.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom pielgrzymki za wspaniałą atmosferę: jesteście do tańca i do różańca. Bóg zapłać.

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości