Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxWieczór modlitwy

Św. Paweł Apostoł zachęca nas:

Słowo Chrystusa niech w was przebywa z (całym swym) bogactwem: z wszelką mądrością nauczajcie i napominajcie samych siebie przez psalmy, hymny, pieśni pełne ducha, pod wpływem łaski śpiewając Bogu w waszych sercach. Kol 3,16

Jezus Chrystus jest mistrzem modlitwy i On sam uczy nas jak mamy się modlić. Ukazuje nam  moc modlitwy i zachęca aby otwierać dla Niego serce.
Zapraszamy do naszej akademickiej wspólnoty modlitewnej, aby razem stawać przed Panem. Pośród śpiewów i medytacji możemy napełniać się Jego łaską, doświadczać Jego Miłosierdzia a z Jego Słowa czerpać prawdziwą mądrość.
Spotkania dla wszystkich zainteresowanych w czwartek o godz. 19.30 (zaraz po Mszy św.)

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

Liturgia na co dzień

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości