Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxSchola SOLI DEO

"SOLI DEO" to nazwa naszego akademickiego zespołu muzycznego. Śpiewając włączamy się w liturgię animując wspólny śpiew, modląc się oraz wielbiąc i wychwalając Jedynego Boga. W czasie naszych spotkań nie tylko uczymy się nowych pieśni i piosenek, ale doskonalimy te, które znamy. Mamy także okazję do nawiązania nowych znajomości, gdyż każda osoba z zespołu wnosi coś nowego w naszą grupę.

Śpiewem ubogacamy wspólną modlitwę w każdą środę o godz. 19.00 w czasie Mszy św. akademickich oraz w niektóre niedziele o godz. 12.00. Jeżeli potrafisz śpiewać lub grać na jakimś instrumencie muzycznym (gitara, pianino, bęben, skrzypce, klarnet etc.) a jednocześnie chcesz chwalić naszego Stwórcę to zapraszamy do naszej scholi akademickiej.

Spotkania dla wszystkich zainteresowanych we wtorki o godz. 19.30 (zaraz po Mszy św.)

slide_03

 

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

Liturgia na co dzień

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości