Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxRowerowe pielgrzymowanie do Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku - 6 lipca 2013 r.

W pierwszą sobotę lipca razem z parafią Matki Kościoła w Rudniku Stróży podjęlismy trud rowerowego pielgrzymowania do sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku. Program pielgrzymowania dostosowano do wszystkich, którzy tylko chcieli wziąć w nim udział. Ci, którym stan zdrowia nie pozwolił na pielgrzymowanie rowerowe, skorzystali z transportu pociągiem lub dotarli indywidualnie samochodami. Centralnym punktem pobytu było uczestnictwo całej grupy – ponad 40 osób – we Mszy św. w kaplicy Matki Bożej, po czym nastąpiło zwiedzanie bazyliki oraz modlitwa na pobliskich dróżkach różańcowych. Rowerowy – ponad 50 km. – powrót do domów przysporzył wiele radości we wspólnocie. Miłym akcentem było przyjęcie całej grupy na chwilowy odpoczynek przez proboszcza parafii w Rudniku Stróży ks. Józefa Sałka. Mając na uwadze zaangażowanie parafian oraz dobre owoce wspólnotowego pielgrzymowania, podjęto starania w organizacji kolejnych inicjatyw duszpasterskich.

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości