Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxIII Niedziela Wielkanocna - 15 kwietnia 2018 r.

1. Decyzją biskupa ordynariusza nowym proboszczem naszej parafii został ks. Marcin Hanus. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00 nastąpi uroczyste wprowadzenie ks. Marcina na urząd proboszcza. Polecajmy Jego osobę i posługę kapłańską Miłosiernemu Bogu.

2. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele tydzień biblijny. Przez całą niedzielę oraz najbliższy tydzień będzie możliwość otrzymania Słowa Bożego w postaci wybranych fragmentów. Pomiędzy Mszami św. do południa będą także czytane wybrane księgi Biblii w łączności z Narodowym czytaniem Pisma Świętego w Polsce.

3. Msza św. połączona ze spotkaniem po pielgrzymce do Ziemi Świętej dzisiaj o godz. 12.00 a następnie obiad w restauracji „Sezam”.

4.   Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w czwartek po Mszy św. wieczornej.

5. Spotkanie dla dzieci przed I Komunią św. we wtorek o godz. 17.00.

6. Spotkanie grupy biblijnej w środę po Mszy św. wieczornej.

7. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek o godz. 17.00.

8. Młodzież wyjeżdzająca na Diecezjalne Spotkanie Młodych w Zawichoście /29.04-01.05.2018 r./ proszona jest o odebranie kart zgłoszeniowych z zakrystii. Osoby przygotowujące się do bierzmowania uczestniczą w wyjeździe w ramach systematycznych spotkań.

9. Zapraszamy mężczyzn do wspólnoty Rady Rycerzy Kolumba. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt w zakrystii.

10. Serdecznie zapraszamy na film „Święty Niezłomny” 22 kwietnia 2018 r. /niedziela/ o godz. 14.30 w kinie Ballada w Stalowej Woli. Bilety w cenie 10 zł. do nabycia tylko w zakrystii. Połowa z ceny biletu przeznaczona jest na wsparcie dzieci i młodzieży.

11. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich znajdujących się na stoliku: Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz Naszego Czasu.

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

Liturgia na co dzień

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości