Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxNiedziela Miłosierdzia Bożego - 8 kwietnia 2018 r.

1. W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:
9 kwietnia /poniedziałek/ - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

2. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone ze zmianą tajemnic różańcowych dzisiaj o godz. 15.00.

3.   Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w czwartek po Mszy św. wieczornej.

4. W niedzielę za tydzień rozpoczniemy w Kościele tydzień biblijny. Przez całą niedzielę będzie możliwość otrzymania Słowa Bożego w postaci wybranych fragmentów. Pomiędzy Mszami św. do południa będą także czytane wybrane księgi Biblii w łączności z Narodowym czytaniem Pisma Świętego w Polsce.
Spotkanie organizacyjne grupy biblijnej w środę po Mszy św. o godz. 18.00

5. Zapraszamy do udziału w VII Memoriale Sportowym im. św. Jana Pawła II, który odbędzie w najbliższą środę 11 kwietnia 2018 r. Rozpoczęcie wyjątkowo Mszą św. o godz. 18.00 a dalsza część na basenie MOSiRu. Potrzebujemy osób, które pomogłyby w opiece nad szatnią. Zainteresowanych prosimy o kontakt w zakrystii.

6. Zapraszamy na spotkanie po pielgrzymce do Ziemi Świętej w niedzielę za tydzień 15 kwietnia 2018 r. Rozpoczęcie spotkania Mszą św. o godz. 12.00 a następnie obiad w restauracji „Sezam”. Zapisy uczestnictwa w zakrystii.

7. Spotkanie dla dzieci przed I Komunią św. we wtorek /10 kwietnia/ o godz. 17.00.

8. KUL w Stalowej Woli zaprasza uczniów i maturzystów w dniu 13 kwietnia 2018 r. na warsztaty psychologiczne, które pomogą przetrwać stresujący okres egzaminów i matur. Szczegóły na plakatach.

9. Serdecznie zapraszamy na film „Święty Niezłomny” 22 kwietnia 2018 r. /niedziela/ o godz. 14.30 w kinie Ballada w Stalowej Woli. Bilety w cenie 10 zł. do nabycia tylko w zakrystii. Połowa z ceny biletu przeznaczona jest na wsparcie dzieci i młodzieży.

10. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich znajdujących się na stoliku: Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz Naszego Czasu.

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

Liturgia na co dzień

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości