Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy - 2 kwietnia 2018 r.

1. W ciągu najbliższego tygodnia Oktawy Wielkanocnej, każdy dzień ma rangę uroczystości liturgicznej. Wobec powyższego w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. Przez cały tydzień 15 minut przed każdą wieczorną Mszą św. odmówimy Nowennę do Bożego Miłosierdzia. Za tydzień w niedzielę nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona będzie z nowenną do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.30.

4. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota kwietnia.
Adoracja eucharystyczna
w najbliższy I czwartek będzie trwała cały dzień i będzie zakończona indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym przed wieczorną Mszą św. Zapraszamy wszystkich na modlitwę, jednocześnie prosimy chętnych o zapisanie w zakrystii swojego czasu adoracji w ciągu dnia, aby zapewnić stałą obecność osób przed Najświętszym Sakramentem.
Spowiedź w I piątek
rano od godz. 6.30 i popołudniu od godz. 18.00.
Chorzy z Komunią św.
zostaną odwiedzeni w I piątek od godz. 9.00.
Adoracja eucharystyczna
w I piątek i I sobotę od godz. 18.00.
Zmiana tajemnic różańcowych
za tydzień w niedzielę Miłosierdzia Bożego wyjątkowo o godz. 15.00.

5. Spotkanie Rycerzy Kolumba we wtorek po Mszy św. wieczornej.

6. Spotkanie ministrantów i lektorów w czwartek o godz. 17.00.

7. Spotkanie przygotowujących się do bierzmowania w piątek: Msza św. o godz. 19.00 i po niej spotkanie.

8. Zapraszamy do udział w VI Memoriale Sportowym im. św. Jana Pawła II, który odbędzie 11 kwietnia 2018 r. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00 a dalsza część na basenie MOSiRu.

9. Zapraszamy na spotkanie po pielgrzymce do Ziemi Świętej 15 kwietnia 2018 r. Rozpoczęcie spotkania Mszą św. o godz. 12.00 a następnie obiad w restaracji „Sezam”. Zapisy uczestnictwa w zakrystii.

10. Serdecznie zapraszamy na film „Święty Niezłomny” 22 kwietnia 2018 r. /niedziela/ o godz. 14.30 w kinie Ballada w Stalowej Woli. Bilety w promocyjnej cenie 10 zł. do nabycia tylko w zakrystii. Połowa z ceny biletu przeznaczona jest na wyjazd dzieci i młodzieży do Zakopanego

11. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich znajdujących się na stoliku: Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz Naszego Czasu.

12. W minionym tygodniu odeszli od nas śp. Helena Mikuła z ul. Ofiar Katynia 13, śp. Tadeusz Szymański z ul. Hutniczej 10 i śp. Julian Koryga z ul. PCK 8, którego pogrzeb będzie w najbliższych dniach. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…