V Niedziela zwykła - 4 lutego 2018 r.

5 lutego /poniedziałek/ - wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy – Msze św. z poświęceniem wody i chleba o godz. 7.00 i 19.00
6 lutego /wtorek/ - wsp. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników
10 lutego /sobota/ - wsp. św. Scholastyki, dziewicy

Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj o gdz. 17.45.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w czwartek po Mszy św. wieczornej.

4. W najbliższą sobotę o godz. 15.00 oraz niedzielę o godz. 12.00 będą sprawowane Msze św. rozpoczynające tegoroczne Walentynkowe Dni Małżeńskie organizowane przez Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie. Jest jeszcze możliwość udziału w dniu w niedzielę. Kontakt i szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.

5. Za tydzień w niedzielę /11 lutego/ przypada Dzień Chorego. Na wszystkich Mszach św. chorzy oraz osoby w podeszłym wieku będą mogli przyjąć sakrament namaszczenia chorych.

6. Za tydzień w niedzielę w ramach akcji „Tłusta niedziela z pączkiem” będzie można nabyć pyszne pączki. Dochód akcji wesprze planowany wakacyjny wyjazd dzieci i młodzieży do Zakopanego.

7. W pierwszy weekend Wielkiego Postu /piątek-niedziela: 16-18 lutego 2018/ odbędzie się w naszej parafii KURS NOWE ŻYCIE prowadzony przez Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji z Lublina. Mając na miejscu okazję do udziału w takich spotkaniach bardzo zachęcamy do udziału. Ulotki dotyczące tego wydarzenia znajdują przy wyjściu z kościoła

8. Zapraszamy do udziału w planowanym SEMINARIUM WIARY, który rozpoczniemy w środę po I Niedzieli Wielkiego Postu tj. 21 lutego. Seminarium będzie okazją do rozbudzenia swojej wiary oraz uproszenia Darów Ducha Świętego.

9. Z racji ferii zimowych oraz sesji egzaminacyjnej spotkania dla dzieci, młodzieży i studentów zostają odwołane.

10. Trwa pielgrzymka do Ziemi Świętej z grupą 102 osób związanych z naszą parafią. Polecajmy uczestników pielgrzymki w osobistej modlitwie.

11. Bardzo dziękujemy za ofiary wspierające działania materialne w parafii: ul. Ofiar Katynia 5, przyjaciele parafii.

12. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.