III niedziela zwykła - 21 styczna 2018 r.

24 stycznia /wtorek/ - wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
25 stycznia /środa/ - Święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła
26 stycznia /czwartek/ - wsp. św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w godz. 18.30.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w czwartek po Mszy św. wieczornej. Po adoracji zostaną odmówione modlitwy egzorcyzmu nad przyniesioną wodą, solą i olejem.

5. Spotkanie noworoczne Rady Rycerzy Kolumba razem z rodzinami dzisiaj o godz. 16.30.

6. Spotkanie scholii dziecięcej w środę o godz. 18.00.

7. Spotkanie odnoszące się do pogłębienia naszej wiary: „Wierzę w Chrystusa i Chrystusowi? I co dalej?” w środę po Mszy św. wieczornej.

8. Zapraszamy na film pt. „Ignacy Loyola” dzisiaj o godz. 14.00 w kinie Ballada. Bilety w promocyjnej cenie 8 zł. do nabycia tylko w zakrystii.

9. Przypominamy, że wyjazd na nocne czuwanie na Jasnej Górze jest w najbliższy czwartek o godz. 16.00 /powrót na drugi dzień ok. 8.30/. Są jeszcze trzy wolne miejsca. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

10. Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli zaprasza małżonków na Walentynkowy Dzień Małżeński. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na dzień 11 lutego 2018 r. /niedziel/. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń i na zaproszeniach, które są na stoliku.

11. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich znajdujących się na stoliku: Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.