II Niedziela zwykła - 14 stycznia 2018 r.

17 stycznia /środa/ - wsp. św. Antoniego, opata
19 stycznia /piątek/ - wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
Za tydzień w niedzielę będziemy gościć Chór Kameralny MDKu w Stalowej Woli pod dyr. p. Jerzego Augustyńskiego. Chórzyści wykonają kolędy na Mszy św. o godz. 10.00 oraz chwilę po niej.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w godz. 18.30.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w czwartek po Mszy św. wieczornej.

4. Spotkanie Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Spotkanie scholii dziecięcej w środę o godz. 18.00.

6. Spotkanie odnoszące się do pogłębienia naszej wiary: „Wierzę w Chrystusa i Chrystusowi? I co dalej?” w środę po Mszy św. wieczornej.

7. Spotkanie dla ministrantów w czwartek o godz. 17.00, lektorów o godz. 17.30.

8. Spotkanie opłatkowe Rady Rycerzy Kolumba razem z rodzinami w niedzielę za tydzień o godz. 16.30.

9. Zapraszamy na film pt. „Ignacy Loyola” 21 stycznia 2018 r. o godz. 14.00 w kinie Ballada. Bilety w promocyjnej cenie 8 zł. tylko w zakrystii.

10. Zapraszamy na parafialne nocne czuwanie na Jasnej Górze w dniu 25/26 stycznia 2018 r. /czwartek/piątek/. Wyjazd o godz. 16.00 powrót na drugi dzień ok. 8.30. Koszt. 50 zł.

11. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich znajdujących się na stoliku: Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.

12. Dziękujemy za przekazane ofiary na rzecz parafii: Metalowców 13.