Niedziela Chrztu Pańskiego - 7 stycznia 2018 r.

1. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj połączona ze spotkaniem opłatkowym: rozpoczęcie spotkania o godz. 16.00.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w godz. 18.30.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w czwartek po Mszy św. wieczornej.

4. W najbliższym tygodniu z wizytą duszpasterską /kolędę/ odwiedzimy:

8 stycznia 2018 – poniedziałek
/od godz. 15.00 dwóch księży/ ul. PCK 4 /całość/ i 6 /I i II klatka/ oraz od godz. 19.30 akademik nr 2

9 stycznia 2018 – wtorek

/od godz. 15.00 dwóch księży/ ul. PCK 6 /III i IV klatka/ i 8 /I i II klatka/ oraz od godz. 19.30 akademik nr 1

10 stycznia 2018 – środa

/od godz. 15.00 dwóch księży/ul. PCK 8 /III i IV klatka/ i 10 /I i II klatka/

11 stycznia 2018 – czwartek

/od godz. 15.00 jeden ksiądz/ ul. PCK 10 /III i IV klatka/.

Dodatkowy termin kolędy dla rodzin, które nie mogły przyjąć kapłana będzie podany indywidualnie. Prosimy o zgłoszenie rodziny w zakrystii.

Naszą wizytę poprzedzą ministranci. Prosimy o ich życzliwe przyjęcie. Zachęcamy do obecności w domu wszystkich członków rodziny. Niech na stole znajdzie się krzyż, świece, poświęcona woda z kropidłem oraz Pismo Święte. Dzieci i młodzież prosimy o pozostawienie zeszytów z religii. W związku z kolędą kancelaria będzie czynna bezpośrednio przed oraz po Mszy św.

5. Spotkanie scholii dziecięcej w środę o godz. 18.00.

6. Spotkanie odnoszące się do pogłębienia naszej wiary: „Wierzę w Chrystusa i Chrystusowi? I co dalej?” w środę po Mszy św. wieczornej.

7. Zapraszamy na parafialne nocne czuwanie na Jasnej Górze w dniu 25/26 stycznia 2018 r. /czwartek/piątek/. Wyjazd o godz. 16.00 powrót na drugi dzień ok. 8.30. Koszt. 50 zł.

8. Zapraszamy na film pt. „Ignacy Loyola” 21 stycznia 2018 r. o godz. 14.00 w kinie Ballada. Bilety w promocyjnej cenie 8 zł. tylko w zakrystii.

9. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich znajdujących się na stoliku: Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.

10. W minionym tygodniu odeszła od nas śp. Aleksandra Pachacz z ul. Ofiar Katynia 22. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu: wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…