Wniebowstąpienie Pańskie - 28 maja 2017 r.

29 maja /poniedziałek/ - wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej
31 maja /środa/ - Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
1 czerwca /czwartek/ - wsp. św. Justyna, męczennika
2 czerwca /piątek/ - wsp. bł. Sadoka i Towarzyszy, męczenników sandomierskich
3 czerwca /sobota/ - wsp. św. Karola Lwangi i Towarzyszy, męczenników.

2. Trwa Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego odmawiana na nabożeństwie o godz. 18.30.
W wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na wspólne czuwanie modlitewne po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP a oraz czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa w dni powszednie o godz. 18.30 a w niedzielę o 18.00.

4. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela czerwca.
Adoracja eucharystyczna
w najbliższy I czwartek będzie trwała cały dzień od godz. 7.30 i będzie zakończona indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym na nabożeństwie czerwcowym. Zapraszamy wszystkich na modlitwę, jednocześnie prosimy chętnych o zapisanie w zakrystii swojego czasu adoracji w ciągu dnia, aby zapewnić stałą obecność osób przed Najświętszym Sakramentem.

Spowiedź w I piątek rano od godz. 6.30 i popołudniu od godz. 18.00.

Chorych z Komunią św.
odwiedzimy: ks. Mariusz w I piątek od godz. 9.00, ks. Adam w I sobotę od godz. 9.00.

Adoracja eucharystyczna w I sobotę od godz. 18.00.

Zmiana tajemnic różańcowych
w niedzielę za tydzień o godz. 17.45.

5. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek o godz. 16.15.

6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klasy I i II gimnazjum w piątek: nabożeństwo czerwcowe, Msza św. godz. 19.00 i spotkanie.

7. Zapraszamy na doroczny papieski rajd rowerowy z Sandomierza do Zochcinka k. Opatowa /48 km./ 3 czerwca 2017 r. /sobota/. Wyjazd autobusem i samochodem dostawczym z rowerami o godz. 7.45 z parkingu przy KUL na ul. Kwiatkowskiego. Koszt przejazdu i transportu rowerów: 25 zł. Zapisy w zakrystii.

8. Z racji prowadzonych prac drogowych i utrudnionym wjeździe na parking do kościoła prosimy w miarę możliwości o skorzystanie z innych okolicznych parkingów. Prace drogowe planowane są do końca czerwca.

9. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich znajdujących się na stoliku: Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz Naszego Czas.

10. W minionym tygodniu odeszła od nas śp. Maria Minko z ul. Hutniczej 3. Polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…