V Niedziela Wielkanocna - 14 maja 2017 r.

15 maja /poniedziałek/ - wsp. św. Zofii
16 maja /wtorek/ - Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski.

2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 przeżywamy uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania.

3. Przez cały miesiąc maj zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.30 a w niedzielę o 18.00.

4. Adoracja eucharystyczna zakończona indywidualnym błogosławieństwem w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej.

5. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. i spotkanie z modlitwą uzdrowienia prowadzoną przez Marcina Zielińskiego jutro 15 maja 2017 r. /poniedziałek/ o godz. 19.00.

6. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek o godz. 16.15.

7. Serdecznie zapraszamy na film pt. „Teraz i w godzinę śmierci” o potędze modlitwy różańcowej, 21 maja 2017 r. /niedziela/ godz. 14.00 w kinie Ballada. Bilety w promocyjnej cenie 8 zł. do nabycia tylko w zakrystii.

8. Zapraszamy na doroczny papieski rajd rowerowy z Sandomierza do Zochcinka k. Opatowa /48 km./ 3 czerwca 2017 r. /sobota/. Wyjazd autobusem i samochodem dostawczym z rowerami o godz. 7.45. Koszt przejazdu i transportu rowerów: 25 zł. Zapisy w zakrystii.

9. Wyjeżdzających na pielgrzymkę do Lichenia prosimy o uzupełnienie danych.

10. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich znajdujących się na stoliku: Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz Naszego Czasu.