IV Niedziela Wielkanocna - 7 maja 2017 r.

8 maja /poniedziałek/ - Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Patrona Polski
13 maja /sobota/ - wsp. Matki Bożej Fatimskiej – 100-lecie objawień Matki Bożej.
Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj o godz. 17.45.

2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00 przeżywamy uroczystość I Komunii świętej 18-ciorga dzieci. Zachęcamy do wspólnego z dziećmi przeżywania Białego Tygodnia na Mszach św. wieczornych.

3. Przez cały miesiąc maj zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.30 a w niedzielę o 18.00.

4. Adoracja eucharystyczna zakończona indywidualnym błogosławieństwem w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej.

5. W sobotę 13 maja 2017 r. przypada 100 rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Diecezjalne uroczystości odbędą się w Sulisławicach. Z naszego dekanatu jest wspólny wyjazd autokarem o godz. 9.00 z parkingu przy kościele Trójcy Przenajświętszej. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii.

6. Uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania odbędzie się w niedzielę za tydzień /14 maja 2917 r./ o godz. 12.00 pod przewodnictwem bpa Krzysztofa Nitkiewicza. Spotkanie dla bierzmowanych według ustaleń z ks. Adamem a dla rodziców bierzmowanych w środę po Mszy św. wieczornej.

7. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. i spotkanie z modlitwą uzdrowienia prowadzoną przez Marcina Zielińskiego 15 maja 2017 r. /poniedziałek/ o godz. 19.00.

8. Spotkanie Rycerzy Kolumba we wtorek po Mszy św. wieczornej.

9. Spotkanie grupy modlitewno-biblijnej we wtorek po Mszy św. wieczornej.

10. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek o godz. 16.15.

11. Wyjeżdzających na pielgrzymkę do Lichenia prosimy o uzupełnienie danych.

12. Bardzo dziękujemy za przekazane ofiary na rzecz parafii: ul. Hutnicza 3; ul. Metalowców 4; 13; ul. Ofiar Katynia 13; 24. Jednocześnie dziękujemy za wspieranie rodzin z Aleppo w ramach programu Rodzina Rodzinie.

13. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich znajdujących się na stoliku: Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz Naszego Czasu.

14. W minionym tygodniu odeszła od nas śp. Stanisław Baran z ul. Ofiar Katynia 5. Polecajmy Go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…