III Niedziela Wielkanocna - 30 kwietnia 2017 r.

2 maja /wtorek/ - wsp. św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła
3 maja /środa/ - Uroczystość NMP Królowej Polski - Msze św. w porządku niedzielnym
4 maja /czwartek/ - wsp. św. Floriana, męczennika
6 maja /sobota/ - Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

2. Przez cały miesiąc maj zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP w dni powszednie o godz. 18.30 a w niedzielę o 18.00.

3. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela maja.
Adoracja eucharystyczna w najbliższy I czwartek będzie trwała cały dzień od godz. 7.30 i będzie zakończona indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym na nabożeństwie majowym. Zapraszamy wszystkich na modlitwę, jednocześnie prosimy chętnych o zapisanie w zakrystii swojego czasu adoracji w ciągu dnia, aby zapewnić stałą obecność osób przed Najświętszym Sakramentem.

Spowiedź w I piątek rano od godz. 6.30 i popołudniu od godz. 18.00.

Chorych z Komunią św.
odwiedzimy: obaj księża w I sobotę od godz. 9.00.

Adoracja eucharystyczna w I sobotę od godz. 18.00.

Zmiana tajemnic różańcowych
w niedzielę za tydzień o godz. 17.45.

4. Spotkanie dla dzieci przed I Komunią św. według ustaleń z rodzicami. I Spowiedź Święta dzieci w sobotę 6 maja br. o godz. 16.30. Uroczystość I Komunii św. w niedzielę za tydzień /7 maja br./ o godz. 10.00.

5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w piątek: nabożeństwo majowe, Msza św. godz. 19.00 i spotkanie. Bierzmowania 14 maja 2017 r. o godz. 12.00 udzieli bp Krzysztof Nitkiewicz.

6. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek o godz. 16.15.

7. Wyjeżdzających na pielgrzymkę do Lichenia prosimy o uzupełnienie danych.

8. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich znajdujących się na stoliku: Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz Naszego Czasu.

9. W minionym tygodniu odeszła od nas śp. Maria Pasieka z ul Metalowców 9. Polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…