Poniedziałek Wielkanocny - 17 kwietnia 2017 r.

1. W ciągu najbliższego tygodnia Oktawy Wielkanocnej, każdy dzień ma rangę uroczystości liturgicznej. Wobec powyższego w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. Przez cały tydzień 15 minut przed każdą wieczorną Mszą św. odmówimy Nowennę do Bożego Miłosierdzia. Za tydzień w niedzielę nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona będzie z nowenną do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.30.

4.   Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w czwartek po Mszy św. wieczornej.

5. Spotkanie dla dzieci przed I Komunią św. w czwartek /20 kwietnia/ o godz. 17.00

6. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek o godz. 16.15.

7. Serdecznie zapraszamy na film „CHATA” 29 kwietnia 2017 r. /sobota/ o godz. 14.00 w kinie Ballada w Stalowej Woli. Bilety w promocyjnej cenie 8 zł. do nabycia tylko w zakrystii.

8. Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz ofiar wojny w Syrii.

9. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich znajdujących się na stoliku: Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz Naszego Czasu.