Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxDzień Małżeński w Stalowej Woli - 22 maja 2016 r.

Dzień Małżeński12Dzień Małżeński13

Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli było organizatorem Dnia Małżeńskiego, który odbył się 22 maja 2016 r. Uczestniczyło w nim ponad 160 osób – małżonków ze Stalowej Woli. Program wydarzenia zawierał trzy główne elementy: Msza św. odpustowa w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej księży Michalitów; obiad w restauracji „Sezam” połączony z konferencjami o małżeństwie oraz zabawę taneczną z wodzirejem. Prowadzącymi konferencje byli państwo Agnieszka i Jakub Kołodziejowie z Lublina, którzy poruszyli m.in. kwestie komunikacji w małżeństwie, mistykę seksu oraz sprawę wychowania dzieci. Uczestnicy małżeńskiej uroczystości mogli w bardzo eleganckiej atmosferze nie tylko wspólnie spędzić czas przy stole ale także poddać refleksji różne, często bardzo trudne sprawy z życia małżeńskiego i rodzinnego.

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości