Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxDroga krzyżowa mężczyzn Stalowa Wola - Nisko 4 marca 2016 r.

05Już po raz trzeci 4 marca 2016 r. odbyła się droga krzyżowa mężczyzn ze Stalowej Woli do Sanktuarium św. Józefa w Nisku. Rozpoczęcie nabożeństwa miało miejsce o godz. 18.00 przy krzyżu misyjnym w parafii św. Jana Pawła II /akademickiej/ w Stalowej Woli.

Zob. galerię zdjęć.
Trasa wiodła przez teren parafii Matki Bożej Różańcowej, leśnictwo Burdze i Moskale aż do Niska /ok. 12 km/. Pątnicy niosąc brzozowy krzyż dotarli do celu o 21.15 gdzie przed obrazem św. Józefa zawierzono Bogu wszystkich uczestników i ich rodziny. Droga krzyżowa odbyła się w całkowitym milczeniu zatrzymując sie jedynie na wysłuchanie rozważań poszczególnych stacji. Rozważania zaczerpnięto z opracowanych na 2016 rok Ekstremalnych Dróg Krzyżowych.
Wyrażamy wdzięczność wszystkim uczestnikom oraz Rycerzom Kolumba i służbom, które pomogły w bezpiecznym przeprowadzeniu nabożeństwa.

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości