Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxSzlachetna Paczka 2015

DSC 1969Szlachetna Paczka jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Wydział Zamiejscowy Prawa i Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli razem z parafią akademicką pw. św. Jana Pawła II w Stalowej Woli także zostali darczyńcami. Zob. galerię zdjęć.

Wsparliśmy matkę samotnie wychowująca trójkę dzieci. Potrzebne były m.in. żywność trwała, środki czystości, pomoce szkolne, buty zimowe. Najpilniejszą rzeczą były łóżka dla dzieci, bo dotychczas spały one na pożyczonych polówkach. Rodzina jest również wdzięczna za kołdry, poduszki, koce, ręczniki. Dzięki wielkiej ofiarności parafian, wykładowców, pracowników i studentów naszego Uniwersytetu udało się zebrać wszystkie potrzebne produkty. Ponadto studenci Duszpasterstwa Akademickiego BASZTA obecni w projekcie od samego początku pomogli przy pakowaniu otrzymanych darów. Jak dowiedzieliśmy się rodzina była wręcz pozytywnie zszokowana na widok efektu tak wielkiej hojności naszych serc. Przekazaliśmy łącznie 37 opakowanych paczek. Wszystkim serdecznie dziękujemy za ten dar serca, gdyż jak powiedział nasz święty Patron: ,, Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z in­ny­mi”.

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości