Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Sportowe Duszpasterstw Akademickich Łódź 20-22 listopada 2015 r.

DSC 1824Duszpasterstwo Akademickie BASZTA KUL w Stalowej Woli w dniach 20-22 listopada br. uczestniczyło w III Ogólnopolskich Sportowych Mistrzostwach Duszpasterstw Akademickich. W tym roku organizacja zawodów przypadła Duszpasterstwu Akademickiemu Piątka w Łodzi. Na imprezę przybyły duszpasterstwa z całej Polski, min. z Wrocławia, Poznania, Tarnowa czy Częstochowy, wśród których nie mogło zabraknąć naszej stalowowolskiej ekipy.

Wystawiliśmy dwie drużyny: jedna toczyła bój w piłce nożnej a druga zacięcie walczyła na boisku do piłki siatkowej. Bardzo dobra taktyka i strategia pozwoliła na udział we wspaniałych rozgrywkach co obfitowało w wielką radość nie tylko na boisku ale także w chwilach integracji środowisk akademickich. Reprezentacja BASZTY nie wróciła do domu z pustymi rękoma . Jedna z nagród indywidualnych tj. puchar z wyróżnieniem dla najlepszej zawodniczki mistrzostw trafiła w ręce naszej koleżanki Eweliny – studentki III roku prawa.

DA BASZTA nie miałoby możliwości wzięcia udziału w tej świetnej imprezie gdyby nie pomoc i duże zaufanie życzliwych nam osób m.in. Rycerzy Kolumba oraz wsparcie finansowe Fundacji Uniwersyteckiej oraz indywidulanych osób.

Za rok wybieramy się do Poznania, aby jak najlepiej reprezentować naszą akademicką wspólnotę Wydziału Zamiejscowego KUL w Stalowej Woli.

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości