Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide Likebox



Pomoc potrzebującym - DZIĘKUJEMY!

pomocMiło nam poinformować , że w minionym tygodniu przekazaliśmy potrzebującym przyniesione przez Was wszystkich w ostatnim czasie artykuły spożywcze oraz chemiczne. Wspólnie pomogliśmy 26 rodzinom, głównie wielodzietnym. Jednocześnie udało się w 3 sytuacjach pomóc w uregulowaniu opłat za gaz oraz wykupić konieczne leki. Wielkie podziękowania dla wszystkich dobroczyńców.

Równocześnie cieszymy, że w czasie wakacyjnej akcji zbierania art. spożywczych udało się zgromadzić ponad 300 kg. kaszy i makaronu. Zostały one, dzięki pomocy Rycerzy Kolumba przekazane do transportu dla osób w obozie uchodźców w Jordanii. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli.

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości