Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxRowerowe pielgrzymowanie do Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku - 6 lipca 2013 r.

W pierwszą sobotę lipca razem z parafią Matki Kościoła w Rudniku Stróży podjęlismy trud rowerowego pielgrzymowania do sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku. Program pielgrzymowania dostosowano do wszystkich, którzy tylko chcieli wziąć w nim udział.

Czytaj dalej...

 

Wprowadzenie relikwii krwi bł. Jana Pawła II - 16 października 2011 r.

Uroczyste wprowadzenie relikwii krwi Bł. Jana Pawła II do kaplicy akademickiej odbyło się 16 października 2011 r., dokładnie w 33 rocznicę wyboru ks. kard. Karola Wojtyły na Papieża. Uroczystość rozpoczęła się procesją z relikwiami z dziekanatu KUL do kaplicy. /zob. galerię zdjęć/

Czytaj dalej...

 

Strona 17 z 17

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

Liturgia na co dzień

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Polecamy

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie w Stalowej Woli utworzony w 2004r. kształci specjalistów pedagogiki, socjologii i inżynierii środowiska.

Odwiedź
Diecezja Sandomierska

Diecezja Sandomierska w internecie. Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonego oblicza witryny diecezjalnej. Znajdziecie tam aktualności z życia diecezji, jej struktury i nie tylko...

Odwiedź
Szansa Spotkania

Gdzie i kiedy Bóg jest obecny w relacji  mężczyzny i kobiety? Dla większości katolików to pytanie trudne. Przyczyną jest brak  szacunku dla ludzkiego ciała, poprzez które Bóg przychodzi do człowieka.

Odwiedź