Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxTurniej charytatywny w bubble football - 22 marca 2015r.

DSC04672Z inicjatywy Klubu Uczelnianego AZS KUL Stalowa Wola przy współpracy z Duszpasterstwem Akademickim Baszta oraz Fundacją Uniwersytecką, 22 marca bieżącego roku odbył się turniej charytatywny w bubble football zorganizowany na rzecz dzieci niepełnosprawnych z Zespołu Szkół nr 6 Specjalnych w Stalowej Woli. Dziękujemy wszystkim, a w szczególności wolontariuszom którzy wzięli udziały w tym wydarzeniu.
Zob. zdjęcia.

 

Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016

Oto nasza inauguracja parafialnych przygotowań do Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.
Zapraszamy wszystkich do współpracy - wystarczy "zaufać Panu już dziś!"

Dim lights

 

Pielgrzymka do Przemyśla i Kalwarii Pacławskiej - 18 października 2014 r.

DSC01225W sobotę /18 października br./ byliśmy na pielgrzymce w Przemyślu i Kalwarii Pacławskiej. Razem z panią Beatą - przewodnik PTTK poznaliśmy urocze zakątki Przemyśla /m.in. rynek, wieża katedralna, dwie katedry, kościół o. Franciszkanów, plac Niepodległości/, aby na koniec zwiedzania zakosztować najlepszych lodów w tej części podkarpacia. Zob. galerię zdjęć.

Czytaj dalej...

 

Strona 16 z 17

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

Liturgia na co dzień

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Polecamy

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie w Stalowej Woli utworzony w 2004r. kształci specjalistów pedagogiki, socjologii i inżynierii środowiska.

Odwiedź
Diecezja Sandomierska

Diecezja Sandomierska w internecie. Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonego oblicza witryny diecezjalnej. Znajdziecie tam aktualności z życia diecezji, jej struktury i nie tylko...

Odwiedź
Szansa Spotkania

Gdzie i kiedy Bóg jest obecny w relacji  mężczyzny i kobiety? Dla większości katolików to pytanie trudne. Przyczyną jest brak  szacunku dla ludzkiego ciała, poprzez które Bóg przychodzi do człowieka.

Odwiedź