Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxNAWIEDZENIE SYMBOLI ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY - 26 kwietnia 2015 r.

DSC 0666Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w uroczystości Nawiedzenia Symboli Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii.
Ufamy, że ten błogosławiony czas przyniesie piękne owoce duchowe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii /fot. P. Głowala/

   

Wigilia Paschalna - 4 kwietnia 2015 r.

DSC02282Liturgią Wigilii Paschalnej rozpoczęliśmy tegoroczne obchody Zmartwychwstania Pańskiego. Po krótkim obrzędzie światła, razem z całym Kościołem słuchając bogatej liturgii Słowa Bożego rozważaliśmy wielkie dzieła, jakie Bóg uczynił względem ludzi. Następnie została poświęcona woda chrzcielna i odnowiliśmy przyrzeczenia chrzcielne, aby w ostatniej części obrzędów przystąpić do stołu eucharystycznego. /zdjęcia A. Pustelnik/
Zob. galerię z dzisiejszej liturgii.

 

Strona 13 z 16

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

Liturgia na co dzień

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Polecamy

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie w Stalowej Woli utworzony w 2004r. kształci specjalistów pedagogiki, socjologii i inżynierii środowiska.

Odwiedź
Diecezja Sandomierska

Diecezja Sandomierska w internecie. Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonego oblicza witryny diecezjalnej. Znajdziecie tam aktualności z życia diecezji, jej struktury i nie tylko...

Odwiedź
Szansa Spotkania

Gdzie i kiedy Bóg jest obecny w relacji  mężczyzny i kobiety? Dla większości katolików to pytanie trudne. Przyczyną jest brak  szacunku dla ludzkiego ciała, poprzez które Bóg przychodzi do człowieka.

Odwiedź