Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide Likebox"Na rolkach i desce zdobądź miasto królewskie" - Światowe Dni Młodzieży w Stalowej Woli - 18 października 2015 r.

PA180061

Niedzielne popołudnie 18 października br. było dla mieszkańców Stalowej Woli wspaniałą okazją do poznania historii Światowych Dni Młodzieży w niekowencjonalny sposób. Impreza plenerowa nosiła nazwę „Na rolkach i desce zdobądź miasto królewskie: Światowe Dni Młodzieży 2016”. Każdy, kto umiał jeździć na rolkach, deskorolkach lub hulajnogach mógł wziąć w niej udział. Łącznie było prawie 80 uczestników a wydarzenie wspomagali wolontariusze z duszpasterstwa akademickiego, Gimnazjum i Liceum Katolickiego, Rycerze Kolumba, Straż Pożarna, Policja oraz ratownicy medyczni.

Czytaj dalej...

 

Nauka języka włoskiego - przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży 2016.

Zapraszamy na podstawowy kurs języka włoskiego w każdy II i IV wtorek miesiąca godz. 19.30 w Nowej Auli KUL w Stalowej Woli przy ul. Ofiar Katynia 8.
Zajęcia będą prowadzone w celu jak najlepszego przygotowania i przyjęcia młodych z Italii w ramach Światowych Dni Młodzieży w 2016 r.
Kurs jest bezpłatny i skierowany jest do wszystkich chętnych bez ograniczeń wiekowych.
Najbliższe spotkanie 27.10.2015 r. /wtorek/ godz. 19.30 w Nowej Auli KUL ul. Ofiar Katynia 8 w Stalowej Woli.

 

Uroczystość I Komunii św. - 3 maja 2015 r.

IMG 0950 okUroczystość I Komunii św. odbyła się 3 maja 2015 r. Niech Jezus Chrystus obdarza wszystkie 19 dzieci swoją łaską i umocni wiarę w Jego żywą obecność w Kościele. /fot. M. Myśliwiec/

Zob. zdjęcia z uroczystości.

 

Strona 13 z 17

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

Liturgia na co dzień

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Polecamy

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie w Stalowej Woli utworzony w 2004r. kształci specjalistów pedagogiki, socjologii i inżynierii środowiska.

Odwiedź
Diecezja Sandomierska

Diecezja Sandomierska w internecie. Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonego oblicza witryny diecezjalnej. Znajdziecie tam aktualności z życia diecezji, jej struktury i nie tylko...

Odwiedź
Szansa Spotkania

Gdzie i kiedy Bóg jest obecny w relacji  mężczyzny i kobiety? Dla większości katolików to pytanie trudne. Przyczyną jest brak  szacunku dla ludzkiego ciała, poprzez które Bóg przychodzi do człowieka.

Odwiedź