Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide Likebox


   

"Na rolkach i desce zdobądź miasto królewskie" - Światowe Dni Młodzieży w Stalowej Woli - 18 października 2015 r.

PA180061

Niedzielne popołudnie 18 października br. było dla mieszkańców Stalowej Woli wspaniałą okazją do poznania historii Światowych Dni Młodzieży w niekowencjonalny sposób. Impreza plenerowa nosiła nazwę „Na rolkach i desce zdobądź miasto królewskie: Światowe Dni Młodzieży 2016”. Każdy, kto umiał jeździć na rolkach, deskorolkach lub hulajnogach mógł wziąć w niej udział. Łącznie było prawie 80 uczestników a wydarzenie wspomagali wolontariusze z duszpasterstwa akademickiego, Gimnazjum i Liceum Katolickiego, Rycerze Kolumba, Straż Pożarna, Policja oraz ratownicy medyczni.

Czytaj dalej...

 

Strona 11 z 16

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

Liturgia na co dzień

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 88 gości 

Polecamy

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie w Stalowej Woli utworzony w 2004r. kształci specjalistów pedagogiki, socjologii i inżynierii środowiska.

Odwiedź
Diecezja Sandomierska

Diecezja Sandomierska w internecie. Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonego oblicza witryny diecezjalnej. Znajdziecie tam aktualności z życia diecezji, jej struktury i nie tylko...

Odwiedź
Szansa Spotkania

Gdzie i kiedy Bóg jest obecny w relacji  mężczyzny i kobiety? Dla większości katolików to pytanie trudne. Przyczyną jest brak  szacunku dla ludzkiego ciała, poprzez które Bóg przychodzi do człowieka.

Odwiedź