Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxSpotkanie ze św. Mikołajem - 6 grudnia 2015 r.

DSC 1925Spotkanie ze św. Mikołajem stało się wspaniałym wydarzeniem dla młodszych i starszych. W imieniu św. Mikołaja oraz wszystkich dzieci dziękujemy darczyńcom oraz akademickim pomocnikom. Bóg zapłac!!! Zob. galerię zdjęć z przygotowań i spotkania.

   

Pomoc potrzebującym - DZIĘKUJEMY!

pomocMiło nam poinformować , że w minionym tygodniu przekazaliśmy potrzebującym przyniesione przez Was wszystkich w ostatnim czasie artykuły spożywcze oraz chemiczne. Wspólnie pomogliśmy 26 rodzinom, głównie wielodzietnym. Jednocześnie udało się w 3 sytuacjach pomóc w uregulowaniu opłat za gaz oraz wykupić konieczne leki. Wielkie podziękowania dla wszystkich dobroczyńców.

Czytaj dalej...

 

Strona 11 z 17

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

Liturgia na co dzień

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

Polecamy

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie w Stalowej Woli utworzony w 2004r. kształci specjalistów pedagogiki, socjologii i inżynierii środowiska.

Odwiedź
Diecezja Sandomierska

Diecezja Sandomierska w internecie. Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonego oblicza witryny diecezjalnej. Znajdziecie tam aktualności z życia diecezji, jej struktury i nie tylko...

Odwiedź
Szansa Spotkania

Gdzie i kiedy Bóg jest obecny w relacji  mężczyzny i kobiety? Dla większości katolików to pytanie trudne. Przyczyną jest brak  szacunku dla ludzkiego ciała, poprzez które Bóg przychodzi do człowieka.

Odwiedź