Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxSzlachetna Paczka 2015

DSC 1969Szlachetna Paczka jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Wydział Zamiejscowy Prawa i Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli razem z parafią akademicką pw. św. Jana Pawła II w Stalowej Woli także zostali darczyńcami. Zob. galerię zdjęć.

Czytaj dalej...

 

Spotkanie ze św. Mikołajem - 6 grudnia 2015 r.

DSC 1925Spotkanie ze św. Mikołajem stało się wspaniałym wydarzeniem dla młodszych i starszych. W imieniu św. Mikołaja oraz wszystkich dzieci dziękujemy darczyńcom oraz akademickim pomocnikom. Bóg zapłac!!! Zob. galerię zdjęć z przygotowań i spotkania.

   

Strona 9 z 15

Liturgia na co dzień

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 

Polecamy

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie w Stalowej Woli utworzony w 2004r. kształci specjalistów pedagogiki, socjologii i inżynierii środowiska.

Odwiedź
Diecezja Sandomierska

Diecezja Sandomierska w internecie. Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonego oblicza witryny diecezjalnej. Znajdziecie tam aktualności z życia diecezji, jej struktury i nie tylko...

Odwiedź
Szansa Spotkania

Gdzie i kiedy Bóg jest obecny w relacji  mężczyzny i kobiety? Dla większości katolików to pytanie trudne. Przyczyną jest brak  szacunku dla ludzkiego ciała, poprzez które Bóg przychodzi do człowieka.

Odwiedź