Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxMsza Wieczerzy Pańskiej Wielki Czwartek 2016 r. - zdjęcia

DSC05066

 

Droga krzyżowa mężczyzn Stalowa Wola - Nisko 4 marca 2016 r.

05Już po raz trzeci 4 marca 2016 r. odbyła się droga krzyżowa mężczyzn ze Stalowej Woli do Sanktuarium św. Józefa w Nisku. Rozpoczęcie nabożeństwa miało miejsce o godz. 18.00 przy krzyżu misyjnym w parafii św. Jana Pawła II /akademickiej/ w Stalowej Woli.

Zob. galerię zdjęć.

Czytaj dalej...

 

Szlachetna Paczka 2015

DSC 1969Szlachetna Paczka jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Wydział Zamiejscowy Prawa i Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli razem z parafią akademicką pw. św. Jana Pawła II w Stalowej Woli także zostali darczyńcami. Zob. galerię zdjęć.

Czytaj dalej...

 

Strona 9 z 16

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

Liturgia na co dzień

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Polecamy

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie w Stalowej Woli utworzony w 2004r. kształci specjalistów pedagogiki, socjologii i inżynierii środowiska.

Odwiedź
Diecezja Sandomierska

Diecezja Sandomierska w internecie. Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonego oblicza witryny diecezjalnej. Znajdziecie tam aktualności z życia diecezji, jej struktury i nie tylko...

Odwiedź
Szansa Spotkania

Gdzie i kiedy Bóg jest obecny w relacji  mężczyzny i kobiety? Dla większości katolików to pytanie trudne. Przyczyną jest brak  szacunku dla ludzkiego ciała, poprzez które Bóg przychodzi do człowieka.

Odwiedź