Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxBierzmowanie - 5 maja 2016 r.

DSC06088DSC06045

 

Tak było rok temu - Nawiedzenie Symboli Światowych Dni Młodzieży

DSC 0673DSC 0504

Już niecałe 100 dni dzieli nas od Światowych Dni Młodzieży - będzie to wspaniałe ŚWIĘTO młodego Kościoła - razem będziemy w Krakowie.

Właśnie mija rok od wydarzenia Nawiedzenia Symboli Światowych Dni Młodzieży w Stalowej Woli i naszej parafii. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

 

V Podkarpacki Memoriał Sportowy im. św. Jana Pawła II - 6 kwietnia 2016 r.

IMG 1252IMG 1295

Wśród wielu inicjatyw, organizowanych w kolejną, 11. rocznicę śmierci Św. Jana Pawła II w Stalowej Woli, nie mogło zabraknąć tej, w którą od 5 lat zaangażowana jest tak duża liczba osób niepełnosprawnych. 6 kwietnia br. zintegrowane sztafety: biegowa i pływacka znów się jednak uformowały, znów pokonały zaplanowany dystans przed 21:37 i co ważne: sprawiły mnóstwo radości wszystkim uczestnikom.

Czytaj dalej...

 

Strona 8 z 17

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

Liturgia na co dzień

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Polecamy

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie w Stalowej Woli utworzony w 2004r. kształci specjalistów pedagogiki, socjologii i inżynierii środowiska.

Odwiedź
Diecezja Sandomierska

Diecezja Sandomierska w internecie. Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonego oblicza witryny diecezjalnej. Znajdziecie tam aktualności z życia diecezji, jej struktury i nie tylko...

Odwiedź
Szansa Spotkania

Gdzie i kiedy Bóg jest obecny w relacji  mężczyzny i kobiety? Dla większości katolików to pytanie trudne. Przyczyną jest brak  szacunku dla ludzkiego ciała, poprzez które Bóg przychodzi do człowieka.

Odwiedź