Podkarpacki Portal lubny

Ołtarz papieski

Parafianie z Patronem

Facebook Slide LikeboxVI Marsz dla Życia i Rodziny - 5 czerwca 2016 r.

P6156159IMG 4029

Hasło „Każde życie jest bezcenne” towarzyszyło uczestnikom VI Marszu dla Życia i Rodziny, który odbył się 5 czerwca 2016 r. w Stalowej Woli. Organizatorem Marszu było Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli. Wydarzenie rozpoczęto Mszą św. w kościele pw. Źródło Miłosierdzia Bożego sprawowaną przez księży z dekanatu. Po Eucharystii wyruszono w radosnym korowodzie ulicami miasta aż do rozwadowskiego klasztoru, gdzie rozpoczynał się doroczny piknik kapucyński.

Czytaj dalej...

 

BOŻE CIAŁO - 26 maja 2016 r.

DSC06701DSC06799

 

Dzień Małżeński w Stalowej Woli - 22 maja 2016 r.

Dzień Małżeński12Dzień Małżeński13

Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli było organizatorem Dnia Małżeńskiego, który odbył się 22 maja 2016 r. Uczestniczyło w nim ponad 160 osób – małżonków ze Stalowej Woli. Program wydarzenia zawierał trzy główne elementy: Msza św. odpustowa w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej księży Michalitów; obiad w restauracji „Sezam” połączony z konferencjami o małżeństwie oraz zabawę taneczną z wodzirejem. Prowadzącymi konferencje byli państwo Agnieszka i Jakub Kołodziejowie z Lublina, którzy poruszyli m.in. kwestie komunikacji w małżeństwie, mistykę seksu oraz sprawę wychowania dzieci. Uczestnicy małżeńskiej uroczystości mogli w bardzo eleganckiej atmosferze nie tylko wspólnie spędzić czas przy stole ale także poddać refleksji różne, często bardzo trudne sprawy z życia małżeńskiego i rodzinnego.

 

Strona 7 z 17

Modlitwa o powołania do kapłaństwa

powołaniemodlitwa

Liturgia na co dzień

DA BASZTA

basztalogo

Czy ktoś nas widzi ?

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Polecamy

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie

Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie w Stalowej Woli utworzony w 2004r. kształci specjalistów pedagogiki, socjologii i inżynierii środowiska.

Odwiedź
Diecezja Sandomierska

Diecezja Sandomierska w internecie. Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonego oblicza witryny diecezjalnej. Znajdziecie tam aktualności z życia diecezji, jej struktury i nie tylko...

Odwiedź
Szansa Spotkania

Gdzie i kiedy Bóg jest obecny w relacji  mężczyzny i kobiety? Dla większości katolików to pytanie trudne. Przyczyną jest brak  szacunku dla ludzkiego ciała, poprzez które Bóg przychodzi do człowieka.

Odwiedź